Wyjątkowy komplet Coffee Riders by #kawadlakolarzy Cappuccino

Wybierz {{attr.group_name}}
Dostępne kolory:
Wybierz ilość
Dostępność
Wysyłka w ciągu 7 dni
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie lub błędna wartość.
Cena
468.00

Spodenki kolarskie z szelkami, z sublimacją na nogawkach i po obwodzie dołu nogawek. Konstrukcja dopasowana, dla wymagających kolarzy, którzy szukają tak komfortu, jak i wytrzymałości. Szelki wykonane są z elastycznej i bardzo przyjemnej w dotyku siatki, ich krój zapobiega zsuwaniu się podczas najcięższych treningów.

Materiał sublimowany to Shield, który tkany jest w technologii gęstszego splotu, zwiększającego aerodynamikę sportowca. Technologia ta sprawia też, że materiał jest nietransparentny nawet przy zastosowaniu jasnych grafik.

Martombike PowerPace - najnowsza wkładka wykonana z materiałów wysokiej jakości z powłoką antybakteryjną. Oddychalność i sprężystość pianki to jej kolejne atuty. Wkładka została zaprojektowana tak by komfort był odczuwalny nawet przy ekstremalnie długich i intensywnych treningach.

Na dolnej części nogawek znajduje się taśma Antyslip o szerokości 45 mm, która zapobiega podciąganiu się spodenek, a przy tym nie uciska uda i doskonale wentyluje miejsce styku z ciałem.

Kawa i kolarstwo już od dawna są w parze jak „Szosa i Stelvio”, jak „MTB i single track” Jeżeli również jesteś tego zdania, należysz do tej pozytywnie zakręconej społeczności to już teraz możesz wyrazić siebie w oryginalny sposób. Przedstawiamy Wam nasz wspólny projekt z Kawą dla Kolarzy:

Koszulka kolarska dla najbardziej wymagających kolarzy. Model ten, dzięki specjalnemu krojowi i wysoce elastycznej dzianinie, układa się doskonale na ciele zawodnika. Dłuższe rękawki, sięgające nieco za biceps, nie wymagają użycia na jego końcach żadnych gum czy ściągaczy, bez obaw o jego podciąganie. Włoska dzianina Asteria jest bardzo przyjemna w dotyku i podczas treningów nie krępuje ruchów. Materiał doskonale oddycha i szybko schnie. Zamek na przodzie długi, rozdzielczy, przykryty materiałem. Pod kieszenią dzianina z odblaskiem, poprawiająca w dużym stopniu bezpieczeństwo podczas treningów przy niepogodzie.

Jak się mierzyć?

Aby poprawnie dobrać rozmiary, należy kierować się kilkoma prostymi zasadami.

Najważniejsza zasada to mierzenie się bez napinania, przy luźnym, normalnym oddechu i bez przyjmowania nienaturalnych pozycji.

Poniżej znajdują się tabele rozmiarowe.