Wyjątkowe spodenki dla Coffee Riders by #kawadlakolarzy Cappucciono

Wybierz {{attr.group_name}}
Dostępne kolory:
Wybierz ilość
Dostępność
Wysyłka w ciągu 7 dni
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie lub błędna wartość.
Cena
249.00

Spodenki kolarskie z szelkami, z sublimacją na nogawkach i po obwodzie dołu nogawek. Konstrukcja dopasowana, dla wymagających kolarzy, którzy szukają tak komfortu, jak i wytrzymałości. Szelki wykonane są z elastycznej i bardzo przyjemnej w dotyku siatki, ich krój zapobiega zsuwaniu się podczas najcięższych treningów.

Materiał sublimowany to Shield, który tkany jest w technologii gęstszego splotu, zwiększającego aerodynamikę sportowca. Technologia ta sprawia też, że materiał jest nietransparentny nawet przy zastosowaniu jasnych grafik.

Martombike PowerPace - najnowsza wkładka wykonana z materiałów wysokiej jakości z powłoką antybakteryjną. Oddychalność i sprężystość pianki to jej kolejne atuty. Wkładka została zaprojektowana tak by komfort był odczuwalny nawet przy ekstremalnie długich i intensywnych treningach.

Na dolnej części nogawek znajduje się taśma Antyslip o szerokości 45 mm, która zapobiega podciąganiu się spodenek, a przy tym nie uciska uda i doskonale wentyluje miejsce styku z ciałem.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

  • zaawansowana, wielopanelowa konstrukcja,
  • płaskie szwy,
  • wkładka Martombike PowerPace,
  • AntySlip - najlepiej przylegająca taśma antypoślizgowa na rynku,
  • materiał Shield, tkany w dużej gęstości.
  • materiał Aenergia - splot stymulujący pracę mięśni o zwiększonym działaniu kompresyjnym.

Jak się mierzyć?

Aby poprawnie dobrać rozmiary, należy kierować się kilkoma prostymi zasadami.

Najważniejsza zasada to mierzenie się bez napinania, przy luźnym, normalnym oddechu i bez przyjmowania nienaturalnych pozycji.

Przy doborze rozmiaru posiłkujemy się tabelami poniżej. Stroje z serii Pro będą bardziej dopasowane przy tym samym rozmiarze, niż stroje serii Active.

Dlatego, wybierając najpopularniejszą koszulkę teamową – model 213 Pro w rozmiarze M, otrzymamy bardziej dopasowaną, bardziej przylegającą koszulkę, niż w przypadku M-ki z modelu 230. Proszę brać to pod uwagę. Protourowe produkty kierowane są do „wycieniowanych” sportowców, zaawansowanych amatorów i zawodowców. W razie problemu, chętnie pomożemy dobrać rozmiar, choć w sezonie może to nieco opóźnić rozpoczęcie realizacji.

Poniżej znajdują się tabele rozmiarowe.