Wyjątkowa koszulka Coffee Riders by #kawadlakolarzy Cappuccino

Wybierz {{attr.group_name}}
Dostępne kolory:
Wybierz ilość
Dostępność
Wysyłka w ciągu 7 dni
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie lub błędna wartość.
Cena
219.00

Kawa i kolarstwo już od dawna są w parze jak „Szosa i Stelvio”, jak „MTB i single track” Jeżeli również jesteś tego zdania, należysz do tej pozytywnie zakręconej społeczności to już teraz możesz wyrazić siebie w oryginalny sposób. Przedstawiamy Wam nasz wspólny projekt z Kawą dla Kolarzy:

Koszulka kolarska dla najbardziej wymagających kolarzy. Model ten, dzięki specjalnemu krojowi i wysoce elastycznej dzianinie, układa się doskonale na ciele zawodnika. Dłuższe rękawki, sięgające nieco za biceps, nie wymagają użycia na jego końcach żadnych gum czy ściągaczy, bez obaw o jego podciąganie. Włoska dzianina Asteria jest bardzo przyjemna w dotyku i podczas treningów nie krępuje ruchów. Materiał doskonale oddycha i szybko schnie. Zamek na przodzie długi, rozdzielczy, przykryty materiałem. Pod kieszenią dzianina z odblaskiem, poprawiająca w dużym stopniu bezpieczeństwo podczas treningów przy niepogodzie.

ZALETY:

  • dopasowany, profesjonalny krój,
  • aerodynamiczna,
  • lekka,
  • zamek rozdzielczy kryty,
  • pod kieszenią wstawka z odblaskowej dzianiny,
  • przyjemna w użytkowaniu.

Jak się mierzyć?

Aby poprawnie dobrać rozmiary, należy kierować się kilkoma prostymi zasadami.

Najważniejsza zasada to mierzenie się bez napinania, przy luźnym, normalnym oddechu i bez przyjmowania nienaturalnych pozycji.

Przy doborze rozmiaru posiłkujemy się tabelami poniżej. Stroje z serii Pro będą bardziej dopasowane przy tym samym rozmiarze, niż stroje serii Active.

Dlatego, wybierając najpopularniejszą koszulkę teamową – model 213 Pro w rozmiarze M, otrzymamy bardziej dopasowaną, bardziej przylegającą koszulkę, niż w przypadku M-ki z modelu 230. Proszę brać to pod uwagę. Protourowe produkty kierowane są do „wycieniowanych” sportowców, zaawansowanych amatorów i zawodowców. W razie problemu, chętnie pomożemy dobrać rozmiar, choć w sezonie może to nieco opóźnić rozpoczęcie realizacji.

Poniżej znajdują się tabele rozmiarowe.