Roller Vyper 2.0

Wybierz ilość
Dostępność
Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie lub błędna wartość.
Cena
799.00

Roller wibracyjny Vyper 2.0 to najnowsza generacja wałków do masażu. Wyposażony jest w 3 poziomy wibracji, odpowiadające różnym celom treningowym i regeneracyjnym. Poziom 1 o natężeniu 28Hz przeznaczony jest do przygotowania mięśni do treningu i zalecany do rozgrzewki przedtreningowej. Poziom 2 (32Hz) i 3 (40Hz) rozluźnia mięśnie i zwiększa zakres ruchu, a także przyspiesza regenerację mięśni. Poziomy wibracji przekraczające natężenie 30Hz przeznaczone są do regeneracji potreningowej.

Roller Vyper 2.0 posiada również 2 strefy rollowania – gładką i wyżłobioną, dzięki którym możliwe jest indywidualne dopasowanie i bardziej dogłębny masaż mięśni.

Praca rollera wibracyjnego Vyper 2.0 opiera się o wydajną baterię litowo-jonową, będącą w stanie wytrzymać ponad 2 godziny na jednym ładowaniu na najwyższym poziomie wibracji.

Dzięki kompaktowym wymiarom (30cm długości i 15cm w obwodzie), roller wibracyjny Vyper 2.0 jest niezwykle wygodny w transporcie i sprawia, że można zabrać go ze sobą wszędzie.

Z rollerem Vyper 2.0 rozluźnisz mięśnie, poprawisz wydajność ich pracy i zwiększysz zakres ruchu aż do 40% bardziej niż za pomocą tradycyjnych rollerów.

 

WŁAŚCIWOŚCI ROLLERA VYPER 2.0:

  • Wydajna bateria litowo-jonowa o szczególnej wytrzymałości i długim czasie pracy
  • Intuicyjny interfejs dający wybór jednego z 3 poziomów wibracji
  • Najwyższa na świecie efektywność działania – rozluźnienie mięśni, punktów spustowych, zwiększenie zakresu ruchu
  • Wygoda w transporcie

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Wymiary (cm): 30 x 15
  • Waga (kg): 1,6