CORE Roller

Wybierz ilość
Dostępność
Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie lub błędna wartość.
Cena
199.00

Wykonany z miękkiej i trwałej pianki EVA wałek do masażu CORE Roller Trigger Point Therapy sprawia, że masaż jest mniej bolesny a nawet bezbolesny. Roller stworzony jest przede wszystkim z myślą o wszystkich zaczynających przygodę z rollowaniem i przechodzących przez proces rehabilitacji po kontuzji.

Wałek CORE Roller ma długość 45cm i średnicę 14cm a waży jedyne 300g, będąc niezwykle wygodnym w podróży produktem i umożliwiając systematyczne dbanie o zdrowie, niezależnie od miejsca czy okoliczności.

Dzięki charakterystycznym dla marki Trigger Point Therapy wypustkom, wałek do masażu CORE Roller idealnie symuluje dłonie i palce fizjoterapeuty, dając możliwość precyzyjnego i skutecznego masażu zawsze, kiedy go potrzebujesz. Wypustki nie tylko zwiększają efektywność ćwiczeń, ale nie ograniczają naturalnego i płynnego ruchurollera podczas zmian pozycji.

CORE ROLLER może być swobodnie wykorzystany zarówno podczas ćwiczeń rozluźniających mięśnie, jak i ćwiczeń wzmacniających, siłowych i wytrzymałościowych. Wałek do masażu jest również świetnym sposobem na poprawienie mobilności i ogólnej sprawności.

Wałek do masażu CORE roller jest wszechstronnym narzędziem treningowym zapewniającym wiele korzyści.